Міндоходів запровадило «гарячу лінію» з питань митної справи

 
Добавлено: 2014-05-04 21:00:05 Новости Бизнес и Финансы
Міндоходів запровадило «гарячу лінію» з питань митної справи
 

Для оперативного реагування на звернення суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян з митних питань запроваджено спеціальну «гарячу лінію».

За словами співробітників Луганської митниці Міндоходів, зателефонувавши за  номером (044)-247-2719, суб’єкти господарювання можуть залишити повідомлення щодо затримок під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, у тому числі про можливе створення штучних перешкод з боку посадових осіб митниць, можливого скоєння злочинів у сфері службової діяльності, корупційних та інших неправомірних діянь, нетактовної поведінки посадових осіб митниць Міндоходів при виконанні службових обов’язків стосовно громадян, приниження їх честі та гідності.

Також користувачі сервісу  можуть висловити  свої пропозиції (зауваження) щодо нормативно-правових актів з питань митної справи.

Отримані повідомлення будуть направлені підрозділам Департаменту митної справи та митницям Міндоходів для розгляду, з'ясування обставин і забезпечення відповідного реагування та надання повної, достовірної й об'єктивної інформації з порушених питань, яка в телефонному режимі буде надана заявникам.

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты